III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 14.04.2024

Dziś III Niedziela Wielkanocna. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na  parafialne inwestycje. Bóg zapłać za złożony dar materialny. Kolekta przyszłej niedzieli będzie na energię elektryczną.

Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza – dzień modlitw o powołania.

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę o godz. 17.30.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy pomagają przy kościele i dbają o jego wystrój i czystość.

W kościele można nabyć “Gościa Niedzielnego” oraz “Małego Gościa Niedzielnego” dla dzieci.

Zapraszamy wiernych do prywatnej adoracji Najświętszego Sakramentu w każdą sobotę od godz. 17.00. W tym czasie jest okazja do spowiedzi św.

Dzisiaj przed jastrzębskimi kościołami zostanie przeprowadzona kwesta na rzecz Hospicjum Domowego w Jastrzębiu – Zdroju.

Całej wspólnocie parafialnej życzymy Błogosławieństwa Bożego  oraz spokojnej i pełnej radości niedzieli

ZAPRASZAMY DO NOWYCH GALERII

Wielkanoc 2024