XVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.07.2024

Obchodzimy dziś XVI niedzielę zwykłą w Roku Liturgicznym. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na seminarium. Serdecznie dziękujemy za złożone ofiary. Za tydzień kolekta na potrzeby parafii.

W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. święcić będziemy pojazdy samochodowe z okazji wspomnienia św. Krzysztofa.

W niedzielę 20 sierpnia odbędzie się pielgrzymka kobiet do Piekar Śląskich. Istnieje możliwość zorganizowanego wyjazdu do Piekar, dlatego prosimy chętne osoby o wpisanie się na listę  celem zamówienia autokaru.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy pomagają przy kościele i dbają o jego wystrój i czystość.

W kościele można nabyć “Gościa Niedzielnego” oraz “Małego Gościa Niedzielnego” dla dzieci.

Zapraszamy wiernych do prywatnej adoracji Najświętszego Sakramentu w każdą sobotę od godz. 17.00. W tym czasie jest okazja do spowiedzi św.

Całej wspólnocie parafialnej życzymy Błogosławieństwa Bożego  oraz spokojnej i pełnej radości niedzieli.